Skip to main content

Dla firm

Oferowane przez nas usługi cateringowe kierowane są dla mniejszych i większych przedsiębiorstw. Obsługiwanym przez nas firmom proponujemy zróżnicowane obiady z dostawą, przekąski, słodkie, jak również owoce, desery i napoje. Ponadto obsługujemy gale, imprezy promocyjne, eventy firmowe, szkolenia, konferencje.

Profesjonalny catering dla firm

Imprezy firmowe muszą być dopracowane w każdym szczególe. Zazwyczaj są one wszak szansą na poprawę wizerunku firmy lub też zdobycie zaufania Klientów, kontrahentów czy pracowników. Dlatego właśnie, jeśli chodzi o catering dla firm, zapewniamy kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Obsługujemy wszelkiego rodzaju eventy firmowe – zarówno te kameralne, przeznaczone dla kadry pracowników, jak też bardzo ekskluzywne i nastawione na promocję. Naszą ofertę zawsze dopasujemy do Twoich oczekiwań i potrzeb biznesowych.

Dlaczego my?

Nasza oferta cateringowa dla firm jest bardzo szeroka i dostosowana do potrzeb klienta.
Przygotowane przez nas potrawy pochodzą z najwyższej jakości składników i przygotowywane są przez doświadczonych kucharzy. Podczas organizowanych przez nas eventów managerzy dbają o wysoką jakość obsługi kelnerskiej oraz o wyrafinowaną prezencję potraw.

To wszystko to sprawia, że na nasze usługi decyduje się coraz więcej firm z Poznania i okolic. I Ty dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem w celu przeprowadzenia wstępnej rozmowy w sprawie oferty.