Skip to main content

Imprezy okolicznościowe

Catering

Szanowni Państwo,

Dzieci to nasi najważniejsi klienci, do tego wymagający i szczerzy.

W trosce o ich zdrowie przygotowujemy dla nich zdrowe i smaczne posiłki. Pełnowartościowe odżywanie jest niezbędne dla ich prawidłowego rozwoju. Za pomocą przygotowywanych przez nas posiłków dzieci nabierają odpowiednie nawyki żywieniowe, co w znaczący sposób może wpłynąć na ich przyszły sposób odżywiania.

Dzieci spędzają długie godziny zarówno podczas zajęć w przedszkolu, jak i w szkołach, dlatego pragniemy im zapewnić naturalne posiłki w postaci śniadań, obiadów i podwieczorków.
Dla naszych milusińskich zapewniamy również słodkie przekąski, zgodne z zasadami zdrowego żywienia. W naszych bufetach istnieje także możliwość zakupu zdrowych soków oraz wody.

Oferta sporządzona w konsultacji z dietetykami jest różnorodna dla dzieci w różnym wieku, zgodnie z ich potrzebami. Przygotowana przez nas dieta jest zrównoważona odżywczo i oparta na nieprzetworzonej żywności najwyższej jakości.

Obsługujemy także festyny, wydarzenia szkolne, zielone szkoły i wyjazdy.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie – dlatego zapraszamy do kontaktu z naszym wyspecjalizowanym przedstawicielem – kontakty